BrutálníPřidejte vtip a získejte body!

Zábavné, brutální i sexy vtipy z internetu na našem portálu. Fotky můžete přidat i Vy po přihlášení na této stránce. Ti, kteří nahrají nejvíce obsahu, ty odměníme cenami v hodnotě několika tisíců! Ve hře je spousty SUPER cen, které čekají jen na Tebe! Neváhej a připoj se k nám!

Manželka a manžel klasika ►

Muž sedí na gauči, kouká na televizi, když slyší z kuchyně hlas manželky: „Co si dáš k večeři, miláčku? Kuřátko, hovězinku, nebo jehňátko?“ Muž odpoví: „Děkuji, dám si kuřátko.“ „Ty si trhni! Máš tam pomazánku, já si povídám s kočkou."

2.2.2015   Přečteno: 309x   Autor: Tkim 37 30
Hádka ►

Žena sbalila muži kufry a řekla mu, ať vypadne. Když odcházel, zakřičela: „Doufám, že umřeš dlouhou a bolestivou smrtí.“ On se otočil: „Takže ty chceš, abych zůstal?“

30.12.2014   Přečteno: 430x   Autor: Tkim 47 54

Pozdní příchod ►

Dcera přijde domů pozdě, otec ji hubuje a ona říká: „Byla jsem znásilněná.“ Otec: „Nelži. To je otázka deseti minut. Tak kde jsi byla?“

10.12.2014   Přečteno: 581x   Autor: Tkim 59 51
Jak jsem chtěla mít sexy klín ►

Jak jsem chtěla mít sexy klín................................
Otevřu dveře do čekárny a můj pohled spočine na prázdné židli. Dobelhám se k ní, ale pak si to rozmyslím. Raději budu stát. Z představy, že si sednu na něco tvrdého, a to doslova, se mi postaví všechny chlupy na těle. Cože? Řekla jsem chlupy?
„Pojďte se posadit,“ poklepává rukou na prázdnou židli nějaká paní, která nemůže odtrhnout pohled od mé namodralé nateklé nohy.
„Děkuji moc, ale já prostě nemůžu,“ pousměju se a opravdu má noha je to poslední, co mě trápí.
Druhá, zdravá noha začíná bolet taky od toho, jak drží celou mojí váhu, a já začínám kňučet. Horko k tomu taky moc nepřidává. Potím se. A kňučím.
„Pustím vás přede mě, slečno.“ Ozývá se pán, co je na řadě. Musí být na mě žalostný pohled.
Poděkuji a odskáču imaginárního panáka rovnou do ordinace. S každým skokem přichází tiché zaúpění.
Doktor si nasadí brýle, zeptá se mě na jméno a rodné číslo. Zběsile něco ťuká do počítače. Pak se otočí na své židli a sepne ruce. Jeho zrak spočine na mé noze.
„Tak povídejte. Co se vám stalo?“
A mně se v tu ránu před očima promítne celý včerejší večer.
Hladká pokožka až dva měsíce, hlásala tenkrát reklama na voskové pásky ve všech časopisech a televizi. Hmmm, léto se blížilo a moc se mi zamlouvalo, že své nenáviděné kamarádky žiletky na nějaký čas odložím. Připravená jsem byla na sto procent. Protože pásky byly vhodné na delší chloupky, tak jsem se na nějakou dobu vzdala šatiček a kraťásků. Zarostlá jsem byla jak opička. Ale co. Celé léto se pak nebudu trápit holením. Natěšená s několika krabičkami v ruce jsem byla připravená na večer, kdy svou srst jednou provždy, tedy na pár měsíců, strhnu ze svého těla.
A večer přišel. Ovšem nečekala jsem, že to bude jeden z mých nejdelších večerů v životě.
Byl to ten typ vosků, co se používá za studena. Totiž, třete proužky v dlaních, dokud se nezahřejí, oddělíte od sebe a pak si je přiložíte a rychle strhnete. Jak jednoduché, ne? Hmm, to hravě zvládne i malé dítě. Vytáhla jsem první papírek, třela dlaněmi, dokud nebyl horký, nalepila a trhla. Paráda. Po chvilce byla má lýtka bez chlupů, hladká a krásná. A tak jsem přešla k severnější části svého těla. Když mám teď hladké nohy, proč ne i klín?
Boj proti chlupům začal a já se cítila jako profík. Dlaně mě už bolely od zdlouhavého zahřívání papírků, tak mi bleskl hlavou geniální nápad, že papírky nahřeji fénem. Jo, chytrá holka já jsem.
Dobrá, svlékla jsem si kalhotky a jednu nožku položila na okraj záchodové mísy, abych měla dostatečný prostor na nalepení. Pořádně vosk nahřála, odlepila proužek a přitiskla ho podél třísel tak šikovně, že víc jak půlka mi přikrývala můj „poklad“ a pásek končil u vnitřní části mé hýždě. Zhluboka jsem se nadechla a trhla.
„Dopr…..e!“ Vykřikla jsem a noha mi sklouzla do záchodu. Před očima mi běhalo tisíce teček a já si v jedné chvíli myslela, že jsem oslepla a ještě si k tomu zlomila nohu. Po chvilce, když se mi zpět vrátil zrak a přestalo hučet v hlavě, jsem opatrně vytáhla pochroumanou nohu ze záchodu. V jedné ruce jsem držela onen pásek a druhou rukou jsem se snažila osušit nohu. Bolela jak čert. Ale bolest nohy ve srovnání s tím, co mě ještě čekalo, byla minimální. Postavila jsem se a ouvej. Něco lepkavého jsem cítila mezi nohama. S hrůzou se podívala na papírek. Žádné chlupy.
„Kde jsou sakra ty chlupy? Problesklo mi hlavou.
A pak nastala panika.
„Panebože!!!“
„Kde je vosk?“
Rukou jsem si zajela mezi půlky a nahmatala lepkavou, ještě pořád teplou hmotu.
„Já se slepila!!!!“ Brečela jsem.
To bude dlouhý večer. Běžela jsem, tedy odšourala se do kuchyně pro láhev vodky. Při mé cestě za umrtvujícím lékem se všechno slepilo dohromady ještě víc a já si pomyslela, že už v životě nebudu mít žádný sex. Vrátila jsem se zpátky na místo činu, lokla si pořádně z láhve a přemýšlela nahlas, co dál. Popadla jsem krabičku a znovu pročítala návod.
„Nedoporučuje se používat na citlivá místa, jako podpaží, oblast bikin a horní ret…“
Sakra. Jak to, že jsem to neviděla?! Pozdě.
„Dobře, co rozpouští vosk?“ Uvažovala jsem nahlas.
„Teplo.“
Napadl mě znovu fén, ale po představě, že mě vezou slepenou a ještě s popáleninami na pohotovost, jsem svůj první nápad zavrhla. Břicho mi začalo nervozitou kručet a já se modlila k Bohu, že TEĎ opravdu není ta vhodná chvíle.
Po chvilce mě napadl další úžasný nápad. Horká voda!
Jasně, horká voda nahřeje vosk a já ho ručníkem setřu.
Napustila jsem si vanu a ponořila se dovnitř. Po chvilce ve vařící vodě jsem se začala rozpouštět já, ale vosk však byl pořád na svém místě. Ručníkem jsem se tu neplechu snažila otřít. Vosk jsem však rozmazávala okolo, chlupy se lepily a neuvěřitelnou bolestí jsem brečela ještě víc. Následoval další lok vodky. Vedro v koupelně a alkohol vykonal své a z brekotu jsem přešla do hysterického smíchu. To se může stát opravdu jenom mně!!!
Můj pohled padl na krabičku papírových kapesníků, které jsem si začala přikládat na inkriminovaná místa. Mozek mi už asi úplně přestal díky bolesti a alkoholu fungovat, protože si to si to jinak nedokážu vysvětlit. Samozřejmě, že se kapesníky přilepily na vosk a nešly sundat. Teď už nejen slepená, zoufalá, ale i opelichaná s asi zlomenou nohou a s nulovou hrdostí, jsem si dala druhé kolo vany. Znovu se osušila, kapesníky plavaly ve vaně, vosk však stále držel na svém místě.
„Ok.“ Zavolat na zákaznickou linku výrobku jsem ve chvilce zavrhla.
„Dobrý den, mám slepenou pipinu i zadek voskem, který jsem nahřívala fénem a nevím, co s tím?“
To byla ta poslední možnost. Pro srandu operátorům můžu být i potom. Proto jsem vytáhla svůj starý elektrický depilátor, zatnula zuby a jela. Tu neuvěřitelnou bolest bych nikdy nepřála nikomu.
„Dýchej, dýchej!“
Lok vodky. Vrrrrr. Stop. Křik. Další lok vodky. Vrrrr. Stop. Vyčištění slepeného depilátoru. Lok vodky. Vrrrr. …Zvířecí řev, který musel probudit všechny sousedy…vrrr, lok vodky….Zničený slepený depilátor.
„Ahoj mé milované kamarádky žiletky!!“
Totálně na mol, konečně bez chlupů a fungujícího mozku, s buňkami totálně umrtvenými, že kdyby mi chtěli amputovat obě nohy zaživa, necítila bych ani ň, jsem zbytek doholila žiletkami. Odplazila jsem se v bavlněných bombarďákách, napudrovaná půlkou balení dětského zásypu a s „krasotinkou“ o dvě čísla větší, do postele.
Připadala jsem si jak po divoké noci s rojem včel.
„Co se vám stalo?“ Opakoval doktor svou otázku, když jsem neodpovídala.
„Ale, uklouzla jsem na schodech….“

18.11.2014   Přečteno: 750x   Autor: Tkim 61 62
Pes a tchýně ►

„Pane, váš pes pokousal mou tchyni!“ „Panebože, snad mě nechcete žalovat?“ „To ne, já bych ho chtěl koupit.“

7.11.2014   Přečteno: 473x   Autor: Tkim 53 65
Otec a syn ►

Přijde syn domů a v uchu má náušnici. Otec mu povídá: „Víš, synku, od nepaměti nosili náušnice buď piráti, nebo buzeranti, teď se podívám z okna a chraň tě ruka Páně, jestli tam nekotví tvoje loď.“

23.9.2014   Přečteno: 682x   Autor: Tkim 61 73
Rozvod! ►

„Paní Dvořáková, vy se prý chcete nechat rozvést.“ „Ano, chci!“ „A proč?“ „Letos v létě jsme byli na chalupě, šla jsem si zaplavat a manžel mě pozoroval dalekohledem.“ „A kvůli tomu se chcete nechat rozvést?“ „No jo, ale on ten dalekohled měl na kulovnici.“

3.8.2014   Přečteno: 642x   Autor: Tkim 68 84
U zpovědi ►

Přijde Pepa ke zpovědi: „Pane farář, žena se mě pokouší otrávit, co mám dělat?“ „Já si s ní promluvím.“ Večer se farář vrátí a radí Pepovi: „Tak jsem mluvil s tvou ženou a myslím, že mám řešení – vezmi si ten jed!“

30.7.2014   Přečteno: 386x   Autor: Tkim 42 52
Gladiátoři a vodní pólo ►

César říká gladiátorům: „Místo běžných zápasů budete dnes hrát vodní pólo.“ Jeden z gladiátorů: „Jak vlastně poznáme, kdo je s námi a kdo je soupeř?“ César se uchechtne a řekne: „Krokodýli budou mít bílé čepičky.“

18.7.2014   Přečteno: 455x   Autor: Tkim 43 46
Na ARU ►

Na ARO přivezli chlapa s nožem zabodnutým mezi lopatky. „Bolí vás to?“ ptá se doktor. „Jenom když se směju.“

27.6.2014   Přečteno: 476x   Autor: Tkim 44 67
Na koncertě ►

Sedí chlap na koncertě a ptá se souseda: „Jak se vám líbí zpěv mé ženy?“ Soused nic, a tak do něj strčí a otázku opakuje. Soused zase nerozumí, ale už se naštve: „Člověče, nechte mě bejt, já vás neslyším, ta ženská řve jak kráva!“

14.6.2014   Přečteno: 515x   Autor: Tkim 71 99+
Sexuchtivý muž ►

Sexuchtivý muž si zaplatí prostitutku. Když už je po všem, začnou si povídat a ona se ptá: „Poslyš, nemáš náhodou AIDS?“ „Proč se ptáš?“ „No, nechtěla bych to chytit podruhé.“

3.6.2014   Přečteno: 543x   Autor: Tkim 66 83

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 11

Líbí se Ti naše stránky?

Poslední komentáře

Avatar Yalnız Asi└ 13.6.2015 • 24 bodů
Avatar Yalnız Asi└ 13.6.2015 • 24 bodů
Avatar Yalnız Asi└ 13.6.2015 • 24 bodů
Avatar Yalnız Asi└ 13.6.2015 • 24 bodů
Avatar Yalnız Asi└ 13.6.2015 • 24 bodů

TOP

Nově registrovaní

Avatar └ 11.10.2015 • 0 bodů
Avatar └ 13.6.2015 • 0 bodů
Avatar Redaktor└ 24.5.2015 • 0 bodů
Avatar Miishhela Malinka└ 19.4.2015 • 0 bodů
Avatar Václav Smejkal└ 17.4.2015 • 0 bodůZavřít reklamu