Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky užívání portálu www.zabavnej.cz


Na portále je povoleno vkládat pouze takové obrázky, videa, vtipy a hry, na které má registrovaný uživatel povolení od autora nebo je sám jejich autorem.
Provozovatel stránky zabavnej.cz není vlastníkem autorských práv příspěvků zveřejněných na serveru.

Příspěvky posílají, vytvářejí a nahrávají na zabavnej.cz zaregistrovaní uživatelé serveru, kteří jsou zodpovědní za jejich obsah i za příspěvky, komentáře, obrázky, videa, vtipy a jiné soubory, které vkládají na portál zabavnej.cz na vlastní zodpovědnost a provozovatel nezodpovídá za žádný tento příspěvek.

Je zakázáno vkládat na stránku jakýkoliv pornografický či jiný závadný materiál, který je v rozporu se zákony ČR.

Všechny popisy, komentáře a jiné typy textů musí být srozumitelně napsané. Je zakázáno vkládat do komentářů či popisů spam či reklamu. Také je zakázáno šířit jakékoliv rasistické, nenávistné či jiné komentáře.

Každý příspěvek (obrázek, video, vtip či hra) či jiné soubory vkládají na vlastní zodpovědnost, přičem administrátor nijak nezodpovídá za porušování autorských práv, porušení soukromí a jiné. Pokud by se náhodou vyskytl tento problém, je možné závadný obsah nahlásit a požádat o jeho vymazání.

V případě, že kliknete na tlačítko To se mi líbí - souhlasíte s tím, že se odkaz na zabavnej.cz může zobrazovat na Vašem FB profilu.

Přihlášením na tento portál souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také souhlasíte, že v případě potřeby může být na váš email poslán informační či reklamní email.

Administrátor si vyhrazuje právo na vymazání uživatele, který porušuje podmínky používání stránky. Také si vyhrazuje právo na editaci hodnoty cen a s tím souvisejících věcí.

Líbí se Ti naše stránky?

TOP

Nově registrovaní

Avatar └ 11.10.2015 • 0 bodů
Avatar └ 13.6.2015 • 0 bodů
Avatar Redaktor└ 24.5.2015 • 0 bodů
Avatar Miishhela Malinka└ 19.4.2015 • 0 bodů
Avatar Václav Smejkal└ 17.4.2015 • 0 bodůZavřít reklamu